Svätoslav Hamaliar

Gitarista a pesničkár / Guitarist and songwriter

Doteraz sa mi podarilo vydať tri albumy.
V súčasnosti však pripravujem nový album. V dnešnej dobe je však  veľmi dôležitá vaša podpora, aby bolo možné album dotiahnuť až do fyzickej podoby CD disku.  Sú nutné vykonať práce na finálnom mixe, masteringu, grafické práce, korekcia textov bookletu (ako vždy súčasťou bude vložená knižka s textami piesní) a zadať ho do výroby. Album je v štádiu konečných zvukových a grafických úprav, všetky stopy sú už nahraté. Predpokladaný najneskorší termín vydania je koniec marca 2022.

Ak by ste teda chceli pomôcť vydaniu albumu, môžete prispieť akýmkoľvek finančným darom Občianskemu združeniu "Trinásť strún", ktoré sme založili na podporu novotrubadúrskej hudby.
Prispieť môžete na číslo účtu SK36 8330 0000 0023 0197 3569 , pričom do komentára prosím uveďte, že ide o dar. Ak prispejete sumou 13 eur, alebo väčšou, uveďte prosím do správy pre príjemcu vašu mailovú adresu ale namiesto znaku zavináč @ napíšte znak lomítko / Napríklad namiesto Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. mojmail/domena.sk (pretože znak @ nie je možné v príkaze zadať).  Budeme vás potom kontaktovať a radi vám album zašleme po vydaní na vašu poštovú adresu, ako poďakovanie za vašu podporu, prípadne dohodneme iný spôsob prevzatia (napríklad na koncerte a podobne). Ak by ste s tým mali nejaký technický problém, kontaktujte ma prosím.

Ak si nemôžete dovoliť podporiť vydanie albumu finančne, môžete ma podporiť zdieľaním na sieťach, zapísaním sa na odber noviniek tejto stránky (potom vám budú chodiť mailom informácie o nových koncertoch, albumoch, zverejnených klipoch na sieti). Podporiť autora môžete aj  odoberaním Youtube (pri odbere kliknite na symbol zvončeka, aby vám prišla každá nová pieseň), alebo šírením informácií o autorovi a jeho tvorbe medzi vašimi priateľmi.

V prípade, že budete chcieť podporiť vydanie CD a máte možnosť platiť cez mobilný telefón, môžete použiť aj tento QR kód, ktorý vám to uľahčí a je preddefinovaný na 13€. Sumu si samozrejme môžete zmeniť, ako budete chcieť po načítaní QR do mobilu.Aký bude nový album?
Ako vždy, bude obsahovať viac ako hodinu autorskej hudby a to v trinástich piesňach.
Hosťom na tomto albume v štyroch piesňach je vynikajúci huslista Petr Hemmer.
Na albume budú autorské piesne Svätoslava Hamaliara v nástrojovom
obsadení 13 a 6 strunná gitara, spev, ústna harmonika, baroková flauta a husle (Petr Hemmer).
Zopár už zverejnených piesní z budúceho albumu nájdete na youtube.

Nájdete ma na facebooku