Prosím o Milosť (2022)


     
Album som začal nahrávať v apríli 2020, v podstate bol celý nahratý do mája toho roku, ale stále som mal pocit, že tam v niektorých piesňach čosi chýbalo. A tak som skúšal nahrávať nejaké stopy na husliach, ktoré som si kúpil a začal na ne cvičiť vo februári 2020. S vymyslenými husľovými partami som bol spokojný, ale nebol som spokojný s tým ako som ich ako úplný začiatočník hry na husliach nahral a tak som si povedal, že dám tomu rok a pravidelne som cvičil. O rok som husľové party nahral znova, ale nebolo to ono a tak som na konci roka 2021 oslovil vynikajúceho huslistu Petra Hemmera, či by mi to nahral. A Peťo mi to nahral naozaj krásne a tak som album dokončil až začiatkom roku 2022. Vždy si vravím, že nahrám len čisto gitarový pesničkársky album - gitara + spev, ale potom mi to väčšinou nedá a ja vymýšľam a čas letí :)
Album obsahuje 13 piesní v celkovom čase 63 minút.

Na konci sveta (2019)

 

V poradí tretí lbum s názvom "Na konci sveta"  vyšiel v roku  2019. Krst prebehol v čajovni Mandala dňa 10.10.2019. Album má 11 skladieb a celkovú minutáž 66 minút a 51 sekúnd. Na albume mi v piesni "Dnes vyšlo slnko" hosťovali pesničkár Juraj Maxián (druhý hlas) a Matej Tkáč (violončelo). Pieseň spievame s Jurajom dvojhlasne celú. Album som nahrával prevažne na 13 strunovej gitare, v niektorých miestach som použil ústnu chromatickú harmoniku a pastiersku šesť dierovú píšťaľku.
CD je pomenované podľa poslednej jedenástej piesne "Na konci sveta".
Album má ako obal Digipack s vloženým bookletom, ktorý obsahuje texty piesní.Orfeova pieseň (2017)


 

Druhý album s názovom "Orfeova pieseň" vyšiel v roku 2017. Album má 11 piesní s celkovou dĺžkou 72 minút.Na albume spolupracovali vzácni hostia: pesničkár Jano Svetlan Majerčík (spev) a hudobné zoskupenie ToSúOni: Petr Hemmer (husle), Barbora Malá (flauta), Andrej Majerčík (kláves) v piesni "Rytier a havran".
Ďalej som rád, že mi v piesni "O dušu" naspievali folkoví bardi Nany Hudák a Martin Geišberg dialóg dvoch hádajúcich sa anjelov :)

Som im za to všetkým vďačný.Album som nazval podľa rovnomennej piesne, ktorá je na albume a spravil som ju asi v roku 1995 a doteraz pre mňa veľa znamená. Album je v digipackovom obale a obsahuje 20 stranový booklet s textami piesníModlitba za Slovanov (2016)

 
Môj debutový sólový album "Modlitba za Slovanov" obsahuje 14 stôp s celkovou dĺžkou hodina a sedem minút.