Svätoslav Hamaliar

Gitarista a pesničkár / Guitarist and songwriter

Nový album (2022)
Momentálne pripravujem v poradí štvrtý album. Mal byť vydaný do konca februára.
Jeho vydanie môžete podporiť tu. https://www.hamaliar.com/podporit-novy-album


Na konci sveta (2019)Môj aktuálne posledný album s názvom "Na konci sveta"  vyšiel v roku  2019. Krst prebehol v čajovni Mandala dňa 10.10.2019. Album má 11 skladieb a celkovú minutáž 66 minút a 51 sekúnd. Na albume mi v piesni "Dnes vyšlo slnko" hosťovali pesničkár Juraj Maxián (druhý hlas) a Matej Tkáč (violončelo). Pieseň spievame s Jurajom dvojhlasne celú. Album som nahrával prevažne na 13 strunovej gitare, v niektorých miestach som použil ústnu chromatickú harmoniku a pastiersku šesť dierovú píšťaľku.
CD je pomenované podľa poslednej jedenástej piesne "Na konci sveta".
Album má ako obal Digipack s vloženým bookletom, ktorý obsahuje texty piesní.Orfeova pieseň (2017)
Druhý album s názovom "Orfeova pieseň" vyšiel v roku 2017. Album má 11 piesní s celkovou dĺžkou 72 minút.Na albume spolupracovali vzácni hostia: pesničkár Jano Svetlan Majerčík (spev) a hudobné zoskupenie ToSúOni: Petr Hemmer (husle), Barbora Malá (flauta), Andrej Majerčík (kláves) v piesni "Rytier a havran".
Ďalej som rád, že mi v piesni "O dušu" naspievali folkoví bardi Nany Hudák a Martin Geišberg dialóg dvoch hádajúcich sa anjelov :)

Som im za to všetkým vďačný.Album som nazval podľa rovnomennej piesne, ktorá je na albume a spravil som ju asi v roku 1995 a doteraz pre mňa veľa znamená. Album je v digipackovom obale a obsahuje 20 stranový booklet s textami piesní


Modlitba za Slovanov (2016)

Môj debutový sólový album "Modlitba za Slovanov" obsahuje 14 stôp s celkovou dĺžkou hodina a sedem minút.

Nájdete ma na facebooku